Kontakt

DYŻUR PRACOWNIKA CENTRUM
(ZAPISY NA KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO, TESTY KWALIFIKACYJNE, EGZAMINY ORAZ WSZELKIE INFORMACJE)
(patrz linki: KONTAKT, REKRUTACJA)

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa SARS-Cov-2 prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, zanim zapiszecie się Państwo na egzamin. Będziemy na bieżąco udzielać Państwu informacji odnośnie procedury zapisów i wpłat. 

Szanowni Państwo,
w sprawie zapisów na egzaminy prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny lub mailowy. Będziemy indywidualnie umawiać się z Państwem na zapisy na egzaminy oraz na testy kwalifikacyjne. Na egzamin można zapisać się mailowo.

ul. Kurta Obitza 1, II piętro, pok. 215
oraz kontakt mailowy i telefoniczny:
Tel.  89/524 65 35
Tel. kom. 507 275 817, 508 294 870 (w godz. 10.00 – 15.00)
anna.dargiewicz@uwm.edu.pl
alina.kuzborska@uwm.edu.pl

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN? Bardzo ważne informacje!

Na egzamin można zapisać się mailowo lub osobiście podczas dyżuru.

1. Proszę zapoznać się z obowiązującym regulaminem egzaminów Goethe-Institut, zasadami ich przeprowadzania oraz informacjami o ochronie danych (zakładka EGZAMINY)

2. W przypadku zapisu na egzamin mailowo proszę wypełnić: formularz zgłoszeniowy na egzamin (dokument proszę nazwać następująco: Zgłoszenie_Kowalski_B2 – proszę koniecznie podać swoje nazwisko i symbol odpowiedniego egzaminu). Podpisany formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem wpłaty za egzamin proszę przesłać nam mailem na adres anna.dargiewicz@uwm.edu.pl, a następnie oba dokumenty proszę przynieść na egzamin. Będą one zbierane w momencie wejścia do sali egzaminacyjnej. (formularz zgłoszeniowy na egzamin, wskazówki, jak go wypełnić,  obowiązujący regulamin egzaminów Goethe-Institut, zasady ich przeprowadzania oraz informacje o ochronie danych znajdują się w zakładce: EGZAMINY, podzakładka: FORMULARZ zgłoszeniowy, regulamin egzaminów, zasady przeprowadzania, informacje o ochronie danych). Tu znajdziecie Państwo także informacje oraz oświadczenie dotyczące zdawania egzaminów w naszym Centrum w warunkach Covid19.

3. Proszę przelać opłatę egzaminacyjną na konto Centrum Egzaminacyjnego:

Opłatę egzaminacyjną prosimy uiszczać przelewem bankowym na rachunek:

UWAGA!!! ZMIANA NUMERU KONTA!!!
Odbiorca:
UWM w Olsztynie (Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut)
Bank Pekao S.A.
Nr konta: 34 1240 6960 5795 0000 9942 0001,

w polu Tytuł wpłaty proszę wpisać kod: 99.420.001-500 oraz nazwisko i imię osoby zdającej egzamin i symbol egzaminu (A1: FIT 1, A1: Start 1, Goethe Zertifikat A2: FIT IN DEUTSCH, Goethe Zertifikat A2 , B1, B2, C1, C2)

Potwierdzenie dowodu wpłaty należy przesłać drogą mailową na adres anna.dargiewicz@uwm.edu.pl

4. W przypadku osobistego zapisu na egzamin, kopię dowodu wpłaty należy przenieść na zapisy.

Uwaga! Proszę się dowiadywać o godziny rozpoczęcia egzaminów i sale ze strony internetowej (link: Aktualności), pod wskazanymi adresami mailowymi lub numerami telefonów.

5. UWAGA!
Osoby zdające egzamin odbierają certyfikaty osobiście; może to zrobić także osoba pisemnie do tego upoważniona legitymująca się odpowiednim dokumentem. Osoby spoza Olsztyna mogą przywieźć na egzamin ustny zaadresowaną kopertę A4 (NIE WIĘKSZĄ! i NIE BĄBELKOWĄ!) z naklejonym znaczkiem o odpowiedniej wartości i wypełnionym awizo na list polecony, a następnie przekazać tę zaadresowaną kopertę Pani Kierownik lub Zastępcy Kierownika CEGI po egzaminie ustnym. Certyfikat zostanie wówczas przesłany Państwu pocztą.

Drodzy Państwo, certyfikaty wysyłamy grzecznościowo. Jeśli nie zostaną spełnione powyżej opisane warunki, certyfikat nie zostanie wysłany. Wartość naklejonego na kopertę znaczka proszę konsultować w odpowiednim Urzędzie Pocztowym, gdyż za konkretną wartością znaczka, stoi konkretna usługa.

Szanowni Państwo,
uprzejmie prosimy o zastosowanie się do powyższych wytycznych, gdyż niespełnienie warunków dotyczących zapisów na egzamin uniemożliwi uczestnictwo w nim.

Dziękujemy i zapraszamy