Kontakt

DYŻUR PRACOWNIKA CENTRUM
(ZAPISY NA KURSY JĘZYKA NIEMIECKIEGO, TESTY KWALIFIKACYJNE, EGZAMINY ORAZ WSZELKIE INFORMACJE)
(patrz linki: KONTAKT, REKRUTACJA)

Ze względu na panującą epidemię koronawirusa SARS-Cov-2 prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, zanim zapiszecie się Państwo na egzamin. Będziemy na bieżąco udzielać Państwu informacji odnośnie procedury zapisów i wpłat. 

Szanowni Państwo,
w sprawie zapisów na egzaminy prosimy uprzejmie o kontakt telefoniczny lub mailowy. Będziemy indywidualnie umawiać się z Państwem na zapisy na egzaminy oraz na testy kwalifikacyjne. Na egzamin można zapisać się mailowo.

ul. Kurta Obitza 1, II piętro, pok. 215
oraz kontakt mailowy i telefoniczny:
Tel.  89/524 65 35
Tel. kom. 507 275 817, 508 294 870 (w godz. 10.00 – 15.00)
anna.dargiewicz@uwm.edu.pl
alina.kuzborska@uwm.edu.pl

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA EGZAMIN? Bardzo ważne informacje!

Na egzamin można zapisać się mailowo lub osobiście podczas dyżuru.

1. Proszę zapoznać się z obowiązującym regulaminem egzaminów Goethe-Institut, zasadami ich przeprowadzania oraz informacjami o ochronie danych (zakładka EGZAMINY)

2. W przypadku zapisu na egzamin mailowo proszę wypełnić: formularz zgłoszeniowy na egzamin (dokument proszę nazwać następująco: Zgłoszenie_Kowalski_B2 – proszę koniecznie podać swoje nazwisko i symbol odpowiedniego egzaminu). Podpisany formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem wpłaty za egzamin proszę przesłać nam mailem na adres anna.dargiewicz@uwm.edu.pl, a następnie oba dokumenty proszę przynieść na egzamin. Będą one zbierane w momencie wejścia do sali egzaminacyjnej. (formularz zgłoszeniowy na egzamin, wskazówki, jak go wypełnić,  obowiązujący regulamin egzaminów Goethe-Institut, zasady ich przeprowadzania oraz informacje o ochronie danych znajdują się w zakładce: EGZAMINY, podzakładka: FORMULARZ zgłoszeniowy, regulamin egzaminów, zasady przeprowadzania, informacje o ochronie danych). Tu znajdziecie Państwo także informacje oraz oświadczenie dotyczące zdawania egzaminów w naszym Centrum w warunkach Covid19.

3. Proszę przelać opłatę egzaminacyjną na konto Centrum Egzaminacyjnego:

Opłatę egzaminacyjną prosimy uiszczać przelewem bankowym na rachunek:

Odbiorca:
UWM w Olsztynie (Centrum Egzaminacyjne Goethe-Institut)
Bank Pekao S.A.
Nr konta: 34 1240 6960 5795 0000 9942 0001,

w polu Tytuł wpłaty proszę wpisać kod: 99.420.001-500 oraz nazwisko i imię osoby zdającej egzamin i symbol egzaminu (A1: FIT 1, A1: Start 1, Goethe Zertifikat A2: FIT IN DEUTSCH, Goethe Zertifikat A2 , B1, B2, C1, C2)

Potwierdzenie dowodu wpłaty należy przesłać drogą mailową na adres anna.dargiewicz@uwm.edu.pl

4. W przypadku osobistego zapisu na egzamin, kopię dowodu wpłaty należy przenieść na zapisy.

Uwaga! Proszę się dowiadywać o godziny rozpoczęcia egzaminów i sale ze strony internetowej (link: Aktualności), pod wskazanymi adresami mailowymi lub numerami telefonów.

5. UWAGA! Odbiór certyfikatu:
Osoby spoza Olsztyna mogą po egzaminie ustnym zostawić egzaminatorom zaadresowaną kopertę formatu A4 z odliczoną kwotą na  LIST POLECONY oraz wypełnionym awizo na list polecony. W kopercie grzecznościowo zostanie przesłany certyfikat. Proszę o zwrócenie uwagi na wielkość kopert! Certyfikat jest formatu A4 – nie można go składać wkładając do koperty, ponieważ się zniszczy! Prosimy o kopertę A4 a nie B5 (bąbelki nie są wskazane, gdyż to podwyższa koszt wysyłki)! Proszę też upewnić się, że umieściliście Państwo w kopercie odpowiednią kwotę na przesyłkę poleconą. Centrum Egzaminacyjne nie pokrywa żadnych dopłat!
Certyfikaty przesyłamy grzecznościowo i na Państwa odpowiedzialność!

Jeśli nie zostaną spełnione powyżej opisane warunki, certyfikat nie zostanie wysłany. Wartość znaczka na list polecony proszę konsultować w odpowiednim Urzędzie Pocztowym, gdyż za konkretną wartością znaczka, stoi konkretna usługa.

Szanowni Państwo,
uprzejmie prosimy o zastosowanie się do powyższych wytycznych, gdyż niespełnienie warunków dotyczących zapisów na egzamin uniemożliwi uczestnictwo w nim.

Dziękujemy i zapraszamy