Kontakt

Do pobrania tu (proszę pobrać formularz klikając na poniższy link):
FORMULARZ: ZGŁOSZENIE NA EGZAMIN/ ANMELDUNG ZUR PRÜFUNG

Szanowni Państwo,

prosimy o pobranie i wypełnienie powyższego formularza zgłoszeniowego na egzamin, wydrukowanie, podpisanie, zeskanowane, przesłanie go mailem na adres anna.dargiewicz@uwm.edu.pl, a następnie przyniesienie oryginału wraz z dowodem wpłaty na egzamin.

UWAGA: Dokumenty dla uczestników egzaminów GOETHE-INSTITUT w licencjonowanych Centrach Egzaminacyjnych, z którymi należy zapoznać się przed zapisaniem się na egzamin oraz potwierdzić zapoznanie się z nimi na formularzu zgłoszeniowym znajdują się poniżej. Pod kolejnymi nazwami znajdują się odpowiednie dokumenty. Bez wyraźnej deklaracji (poprzez zaznaczenie krzyżykiem na formularzu zgłoszeniowym), że zapoznaliście się Państwo z obowiązującym regulaminem egzaminów, zasadami ich przeprowadzania orazinformacjami o ochronie danych nie będzie możliwe wpisanie Państwa na listę kandydatów zdających egzamin.

DOKUMENTY DLA UCZESTNIKÓW EGZAMINÓW GOETHE-INSTITUT W LICENCJONOWANYCH CENTRACH EGZAMINACYJNYCH, z którymi należy zapoznać się przed egzaminem oraz potwierdzić zapoznanie się z nimi na formularzu zgłoszeniowym:

- informacje o ochronie danych – Datenschutzhinweise

- obowiązujący regulamin egzaminów oraz zasady przeprowadzania poszczególnych egzaminów – Durchführungsbestimmungen:

Goethe-Zertifikat A1: Fit in Deutsch 1

Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch 1

Goethe-Zertifikat A2: Fit in Deutsch

Goethe-Zertifikat A2

Goethe-Zertifikat B1

Goethe-Zertifikat B2

Goethe-Zertifikat C1 MODULAR (ab 2024)

Goethe-Zertifikat C2

 

ZGŁOSZENIE WYPEŁNIJ – WYŚLIJ MAILEM – WYDRUKUJ – PODPISZ – PRZYNIEŚ NA EGZAMIN