Kontakt

Do pobrania tu: FORMULARZ: ZGŁOSZENIE NA EGZAMIN/ ANMELDUNG ZUR PRÜFUNG

UWAGA dodatkowo do Formularza zgłoszeniowego! Obowiązkowe oświadczenie, które należy pobrać, wypełnić i przynieść na egzamin:

CEGI_Oświadczenie_udział w egzaminie_Covid19

oraz informacja, z którą należy się zapoznać przed egzaminem:

CEGI_INFORMACJA_Egzaminy_Covid19

Szanowni Państwo,

prosimy o pobranie i wypełnienie powyższego formularza zgłoszeniowego na egzamin, wydrukowanie, podpisanie, zeskanowane, przesłanie go mailem na adres anna.dargiewicz@uwm.edu.pl, a następnie przyniesienie oryginału wraz z dowodem wpłaty na egzamin.

CEGI_Oświadczenie_udział w egzaminie_Covid19 proszę pobrać, wypełnić, podpisać i przynieść na egzamin (data na oświadczeniu to data egzaminu).

UWAGA: Dokumenty dla uczestników egzaminów GOETHE-INSTITUT w licencjonowanych Centrach Egzaminacyjnych, z którymi należy zapoznać się przed zapisaniem się na egzamin oraz potwierdzić zapoznanie się z nimi na formularzu zgłoszeniowym znajdują się poniżej. Pod kolejnymi nazwami znajdują się odpowiednie dokumenty. Bez wyraźnej deklaracji (poprzez zaznaczenie krzyżykiem na formularzu zgłoszeniowym), że zapoznaliście się Państwo z obowiązującym regulaminem egzaminów, zasadami ich przeprowadzania orazinformacjami o ochronie danych nie będzie możliwe wpisanie Państwa na listę kandydatów zdających egzamin.

DOKUMENTY DLA UCZESTNIKÓW EGZAMINÓW GOETHE-INSTITUT W LICENCJONOWANYCH CENTRACH EGZAMINACYJNYCH, z którymi należy zapoznać się przed egzaminem oraz potwierdzić zapoznanie się z nimi na formularzu zgłoszeniowym:

- informacje o ochronie danych – Datenschutzhinweise

- obowiązujący regulamin egzaminów oraz zasady przeprowadzania poszczególnych egzaminów – Durchführungsbestimmungen:

Fit in Deutsch 1

Start Deutsch 1

Goethe-Zertifikat A2: Fit in Deutsch

Goethe-Zertifikat A2

Goethe-Zertifikat B1

Goethe-Zertifikat B2

Goethe-Zertifikat C1

Goethe-Zertifikat C2

 

ZGŁOSZENIE WYPEŁNIJ – WYŚLIJ MAILEM – WYDRUKUJ – PODPISZ – PRZYNIEŚ NA EGZAMIN